Zapisy na seminaria

Posted Opublikowane przez Studium Doktoranckie w Seminaria
Paź
1

Studium doktoranckie informuje, że od 2.10.2015r. rozpoczną się zapisy na seminaria doktoranckie.
OFERTA ZAJĘĆ BĘDZIE NA BIEŻĄCO AKTUALIZOWANA

Link do strony logowania: http://doktoranckie.cit.umed.pl/

W pole PESEL i w pole HASŁO wpisujemy swój numer PESEL.

Po zalogowaniu do systemu widzimy listę dostępnych zajęć seminaryjnych. W celu uzyskania dokładnych informacji na temat interesujących nas zajęć klikamy przycisk „szczegóły” z prawej strony.

W szczegółach widzimy: datę zajęć, nazwę jednostki prowadzącej zajęcia wraz z numerem kontaktowym, dokładny temat, miejsce odbywania zajęć, nazwiska prowadzących zajęcia, godziny zajęć i dzień tygodnia w którym odbywają się zajęcia.

UWAGA JEŻELI NIE ZOSTAŁA PODANA DATA SEMINARIÓW SYSTEM AUTOMATYCZNIE PODAJE DZIEŃ JAKO PONIEDZIAŁEK, NIE NALEŻY SIĘ TYM SUGEROWAĆ. W CELU USTALENIA DOKŁADNEJ DATY NALEŻY KONTAKTOWAĆ SIĘ Z JEDNOSTKĄ PROWADZĄCĄ ZAJĘCIA.

W celu zapisania się na interesujące nas zajęcia klikamy przycisk „Zapisz się”.

Zajęcia pogrupowane są w 5 godzinne bloki więc w celu odbycia 30 godzin należy zapisać się na 6 bloków. Po zapisaniu się na wszystkie zajęcia zmieni się wartość w polu „Obecnie jesteś zapisany na 30 godzin”.

Doktorant, który zapisał się na zajęcia zobowiązany jest do ich odbycia. Oferta zajęć będzie na bieżąco aktualizowana. Zajęcia odbędą się jedynie w przypadku gdy grupa liczyć będzie przynajmniej 12 osób, przed terminem zajęć należy sprawdzić czy zapisała się wymagana liczba osób.

UWAGA OSOBY, KTÓRE OTRZYMAŁY ZGODĘ NA ODBYWANIE ZAJĘĆ AWANSEM LUB MUSZĄ ZALICZYĆ ZALEGŁE ZAJĘCIA Z LAT UBIEGŁYCH PROSZONE SĄ O INFORMACJĘ MAILOWĄ NA ADRES jakub.jeziorski@umed.lodz.pl W TEMACIE PROSZĘ WPISAĆ „SEMINARIA DOKTORANCKIE” W TREŚCI IMIĘ I NAZWISKO A TAKŻE LICZBĘ DODATKOWYCH GODZIN DO ODBYCIA.

W razie problemów lub pytań proszę o kontakt: jakub.jeziorski@umed.lodz.pl

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory