Wystąpienia publiczne – tego można się nauczyć
Szanowni Doktoranci,
w imieniu Fundacji Science Watch Polska uprzejmie informujemy o XVII Ogólnopolskim Webinarium pt. Wystąpienia publiczne – tego można się nauczyć, z udziałem mgr. Stefana Szulca – aktora, lektora w filmach branżowych i dokumentalnych oraz w audycjach literackich.
Webinar odbędzie się w środę 2 marca 2022 r. w godzinach od 14.00 do 16.00.
Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie znajdują się w linku https://sciencewatch.pl/index.php/wystapienia-publiczne-tego-mozna-sie-nauczyc
Zaproszenie do publikacji w monografii naukowej
ArchaeGraph Medical Online Conference 2022 11 marca 2022 r.
Przedłużenie terminu do 21 lutego !
wydawnictwo@archaegraph.pl
Szanowni Państwo
Zachęcamy wszystkich młodych badaczy, doktorantów, oraz doświadczonych pracowników naukowych i ekspertów w danej dziedzinie nauki do udziału w pierwszej konferencji medycznej organizowanej przez Wydawnictwo Naukowe ArchaeGraph. Wydawnictwo jest ujęte w wykazie wydawców recenzowanych monografii naukowych MEiN ( I poziom )
ArchaeGraph Medical Online Conference jest efektem panującej pandemii, która zmusza do zdalnej wymiany wiedzy.
Ufamy, że obrady przeprowadzone w takim trybie nie będą odbiegały poziomem merytorycznym od spotkań naukowców twarzą w twarz.
Wirtualne spotkanie ma charakter interdyscyplinarny. Ma na celu umożliwienie przedstawienia swoich badań lub zagadnień powstającej pracy dyplomowej szerszej widowni.
Interdyscyplinarność niewątpliwie wpływa na poszerzenie zainteresowań badawczych.
Przyjmowane są wystąpienia o charakterze badawczym, przeglądowym, case study itp. dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu:
– nauki farmaceutyczne
– nauki medyczne
– nauki o kulturze fizycznej
– nauki o zdrowiu
Dopuszczone są również tematy z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, które łączą się z medycyną, np. historia, prawo lub inżynieria biomedyczna bądź chemiczna.
Efektem konferencji będzie recenzowana publikacja pokonferencyjna, punktowana (20 pkt./rozdział).
Abstrakty wystąpień (ok. 1000-2000 znaków ze spacjami) powinien zawierać (poza opisem pracy ) imię i nazwisko, afiliację oraz kontakt mailowy. Teksty pokonferencyjne będą przyjmowane w późniejszym terminie.
Kalendarz:
03 stycznia – 21 lutego – przyjmowanie propozycji wystąpień.
21 – 22 lutego – informacje dla prelegentów o kwalifikacji tematu.
22 lutego – 6 marca – przyjmowanie gotowych wystąpień w formie prezentacji, tekstu, lub filmu.
11 marca – dzień konferencji.
12 lutego – 11 kwietnia – przyjmowanie tekstów do monografii naukowej.
Koszty uczestnictwa:
359 zł – uczestnictwo wraz z publikacją rozdziału
129 zł – uczestnictwo w konferencji bez publikacji
Konferencja będzie miała charakter materiałowy tzn., że czynni uczestnicy mogą zapoznać się z wcześniej przesłanymi materiałami (prezentacja, opis, poster, film) pozostałych uczestników o każdej porze dnia konferencji po zalogowaniu się na stronę wydarzenia. Konferencje nie ma formy audio/wideo.
Dołożymy wszelkich starań, żeby monografia pojawiła się do końca września 2022 r.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: wydawnictwo@archaegraph.pl Zachęcamy do przejrzenia zawartości strony internetowej wydawnictwa: www.archaegraph.pl